Get Flash Player
Apartmani Ohrid, Vila Flora
Вила Флора е модерна и со стил опремена вила лоцирана во Охрид, во новата населба Далјан, на 100 метри од брегот на Охридското Езеро.
---------------------------------------- Повеќе...
Сместување:  Вила Флора нуди апартмани во Охрид на 100 метри од плажата! Апартманите се убаво уредени и нудат пријатна и тивка атмосфера за престој. Секоја од собите располага со сопствено купатило, ТВ приемник приклучен на кабелска телевизија, интернет приклучок и парно греење.
---------------------------------------- Повеќе...
Ресторан:  Ресторанот се наоѓа во приземниот дел на вилата. Располагаме со капацитет од 80 седишта во затворен простор.
---------------------------------------- Повеќе...
Добредојдовте на веб страната на Вила Флора! Вила Флора - Охрид, посветени на вашата удобност!
www. ViLa FLora .com
Барате место за одмор, за Вас и Вашиот партнер, Вашата фамилија, Вашите пријатели ?
Барате место каде се ви е на дофат? Блиску до плажата а воедно блиску и до центарот на градот?
На автомобил нема ни потреба да помислувате!На само 10 мин. пеш од центарот на градот и 100 м. од самата плажа, Вила Флора ќе ви го направи одморот поубав, попријатен и повозбудлив.
Ние сме вистинското место за Вас  Вила Флора.

Vila Flora, Вила Флора
Некои од поволностите кои ги нуди Вила Флора:
Вила Флора исто така нуди посебна поволност за сите туристички агенции.
Посебна поволност и за сите организирани групи над 25 лица.
 
     www.ViLaFlora.com
------------------------------------------- Tel:      +389-(0) 46 270-090
Fax:     +389-[0]46 270-090
Пишете ни на Skype:
My status
Get Flash Player
Get Flash Player
Copyright © 2008 Apartmani Ohrid - Vila Flora